Как сократить сумму алиментов при наличии троих собственных детей и безработьи мужа?

• г. Днепропетровск

Муж официально безработный платит алименты на ребенка 15 лет в размере 64% от прожиточного минимума ребенка, а у нас с ним своих трое детей, как сократить сумму алиментов?

Ответы на вопрос (1):

По законодательству Украины можно подать иск на изменения размера алиментов по ст.192 СК Украины.

Стаття 192. Зміна розміру аліментів

1. Розмір аліментів, визначений за рішенням суду або домовленістю між батьками, може бути згодом зменшено або збільшено за рішенням суду за позовом платника або одержувача аліментів у разі зміни матеріального або сімейного стану, погіршення або поліпшення здоров'я когось із них та в інших випадках, передбачених цим Кодексом.

2. Розмір аліментів може бути зменшено, якщо дитина перебуває на утриманні держави, територіальної громади або юридичної особи, за заявою батьків, уповноваженого територіальної громади, юридичної особи, на утриманні якої перебуває дитина, та за згодою органу опіки і піклування.