Як анулювати депортацію для чоловіка громадянина Азербайджана, щоб він міг доглядати дитину під час твого навчання?

• г. Борислав

Я громадянка України, мій чоловік громадянин Азербайджана. Шлюб у нас є азербайджанський. Мій чоловік перебуваючи на Україні отримав департацию на 3 роки квітні 2013 року. Унас є немовля, но чоловік не може приїхати, а я навчаюсь стаціонарно в аспіантурі,і мені потрібна допомога чоловіка-за доглядом дитини у період навчання. Підкажіть будьласка, що потрібно зробити, і які документи зібрати, щоб ануювати дпартацию. Завчасно спасибі.

Рекламируй свои любые услуги бесплатно
на nem.com
Ответы на вопрос (1):

Тільки у судовому порядку оскаржувати депортацію, якщо на це будуть підстави, той факт, що Ви дружина та є дитина, не буде достатньою підставою для скасування депортації.