Жена подает на алименты. Как уменьшить сумму к мин. или не платить.

• г. Ровно

Жена подает на алименты. Как уменьшыть сумму к мин. или не платить.

Ответы на вопрос (1):

Якщо дружина проситиме у відсотках від доходу то меньше аніж 25 % не буде. Якщо ж у твердій грошовій формі - готуйте заперечення. В будь-якому випадку, Ви будете сплачувати не меньше 30 % від розміру прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.