Чи повинен сплачувати колишній чоловік аліменти на Дитину якщо він офіційно не працює

• г. Белая Церковь

Чи повинен сплачувати колишній чоловік аліменти на дитину якщо він офіційно не працює

Ответы на вопрос (3):

обязан, оплачивает по среднестатистической заработной плате по месту проживания или регистарции

Так, повинен. Державний виконвець буде відраховувати частину від середнього заробітку по регіону.

Повинен, не меньше 30 % прожиткового мнімуму для дитини відповідного віку.