Загублені кошти внаслідок пошкодження газової тріби - вартість робіт та відшкодування клієнту.

• г. Ивано-Франковск

Автомобілем пошкодив газову тробу малого тиску, аварійна служба виправлятиме незначні пошкодження та проводитеме каркуляцію.У що мені можить обійтись дана робота, як проводиться каркуляція тай чи зобовязаний я їм це оплачувати?

Ответы на вопрос (1):

Ці питання не до юристів.