Загублені кошти внаслідок пошкодження газової тріби - вартість робіт та відшкодування клієнту.

• г. Ивано-Франковск

Автомобілем пошкодив газову тробу малого тиску, аварійна служба виправлятиме незначні пошкодження та проводитеме каркуляцію.У що мені можить обійтись дана робота, як проводиться каркуляція тай чи зобовязаний я їм це оплачувати?

Ответы на вопрос (1):

Ці питання не до юристів.

Спросить
Пожаловаться

Як мені мають оплачувати роботу за сумісництвом. Кажуть, що не більше 50%?

Работаю по трудовому договору водитель автомобиля 11 лет в авр газовой службы. Проводится сокращение авр на 30%.так как нет вокансий водителя говорят пишите заявление о переводе слесарем в другую службу.

Я роботал в Москве, по скольку у хозяев были проблеми с документом, закрыли и я остался без роботы. Пожалуйста как армянка прошу вас помоч найти роботу, я роботал администратором 89303341091

Я подрячик строительных робот по договуру подряда заказчик требуеть от меня вазмешения какихто немыслимых вазмешений нехочеть оплачивать роботу как мне избежать суда так как заказчик неплатил за роботы и требуеть вазмешения.

Скажіть,будь ласка, хто повинен проводити і оплачувати перевірку вентиляційних димоходів, якщо в договорі з газопостачання вказано, що перевірка проводиться за рахунок виконавця. Газова служба вимагає щоб це зробила приватна фірма за кошти споживача і погрожує відключенням газу. Дякую.

Мы с мужем в имиграционке написали цель робота, но на роботу так и не устроились и потента естественно нет, но имиграционная служба вызывает нас на беседу, чем это грозит нам?

При прийнятті на роботу столяра Петренка керівництво підприємства “Супер-Нова” прийняло рішення позбавити його половини премії протягом 6 місяців від початку роботи, оскільки останній був звільнений з попереднього місця роботи через систематичну появу на роботі в нетверезому стані. По закінчені 6 місяців роботи Петренко звернувся за роз’ясненням до юрисконсульта.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских

Есть частное домовладение, через которое проходит газовая труба. За участком растёт дерево, которое вот вот упадёт на трубу и на участок. Газовую службу предупредили о риске падения дерева на трубу газовую. Обязана ли газовая служба спалить это дерево или должен сам собственник участка это делать? Куда жаловаться потом если дерево все же упадёт на трубу и на участок?

Чи можуть вагітну жінку скоротити на роботі на 0,75 ставки, (була ціла)? це законно?

Обратился в службу судебных приставов с исполнительным листом прошли все сроки исполнительный лист так и не был исполнен обратился в прокуратуру. После обращения в прокуратуру пришло письмо от службы судебных приставов Что будет проводиться проверка. Как долго по закону проводится Эта проверка. Спасибо.

Бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните, юрист Вам поможет:
Бесплатно с мобильных и городских
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение