Ассалому алейкум. Мени завалим-мен хеч карта ишламайман, суд манга хар ролик иш хаки дан туртдан Бир кисти де алименты чикариб берди.

Хеч карта ишламайман, канча алименты Сулейман?

Оцените вопрос :)

ответы на вопрос:

Уз.Рес. Ола кодексе

99-мода. От а-Ананин волга ятаган болаларига тўлайдиган алименты микдори

Агар волга ятаган болаларига таъминот бери хакида Ота-она ўртасида келфишув бўлмаса, уларнинг таъминоти чан алименты суд томонидан Ота-Ананин хар одаги фиш хаки во (реки) башка даромадининг Бир бола чан — тўртдан Бир кисми; Ики бола чан — чан Бир кисми; уч. во ундан Арти? бола чан — армии микдорида ундирилади. БУ тўловларнинг микдори тарафларнинг модий реки оилавий ахволини во башка эътиборга лайки холатларни хисобга Логан холода суд томонидан камайтирилфиши реки кўпайтирилфиши мамкин.

Хар Бир бола чан ундириладиган алименты микдори канун хужжатлари Билан белгиланган Инг кам фиш хакининг чан Бир кисмидан кам бўлмаслиги крак.

102-мода.

...

Алименты тўлаши шар бўлган Ота-Ананин фиш хаки во (реки) башка даромади доимо Бир Хилла бўлмай, ўзгариб тура худ даромадининг Бир кисмини натура торсида оладиган бўлса, шунингдек даромаддан Улу торсида алименты ундирфиш имконияти булмаса инки Ота-она роман белгиланган фиш хаки реки даромадга ига бўлмаса, волга ятаган болаларнинг таъминоти чан тўланфиши лазим бўлган алименты микдори хар ода пул Билан тўланадиган Катей сумма да белгиланфиши мамкин.

(текст отредактирован 30.07.2015, 11:15)
Задать вопрос
Вам помог ответ: ДаНет
Написать
Позвонить
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение