Недобросовісний продавець - як діяти, якщо в аптеці продали неповний блістер таблеток

• г. Черкассы

Купила в аптеці таблетки, але вже дома помітила, що мені продали половину блістера (10 шт. а повино бути 20 шт. таблеток). Якщо відмовляться повертати гроші чи дати нормальний блістер, що робити, куди звертатитсь. Чи є відеоспостереженн я не пам'ятаю.

Рекламируй свои любые услуги бесплатно
на nem.com
Ответы на вопрос (1):

Доброго вечора!

Звертайтеся до суду з позовною заявою.

Спасибі за запитання.