По УК Украины статья 358 часть 1,3 если вменяют адм. штраф, какая сумма должна будет выплачена в р.

• г. Одесса

Ответы на вопрос (1):

Лише перша частина передбачає штраф. Якщо ж оголошено підозру по 1 і 3 частині я б не розраховував на штраф. По 1 частині сума штрафу може складати до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян. При застосуванні штрафів, адміністративних стягнень, податкових порушень, фінансових санкції тощо, прив'язаних до НМДГ - його сума дорівнює 17 гривень.