Александр
Александр г. Богодухов 05.12.2015, 23:58

Куда можно пожаловаться на бездействие следователя милиции.

ответы юристов
Мирошников  А. С. адвокат Мирошников А. С. 05.12.2015, 23:59

Руководителю следственного органа - начальнику Следственного отдела.

Коливошко В.В. юрист Коливошко В.В. 05.12.2015, 23:59

Бездіяльність слідчого можливо оскаржити прокурору обо безпосередньо до суду.

Юношева Л.Ю. юрист Юношева Л.Ю. 06.12.2015, 12:48

Нужно обжаловать следственному судье в порядке УПК ст.303 - 307.

Статья 303. Рішення, дії чин бездіяльність слідчого обо прокурора, які может бути оскаржені під час досудового розслідування, та право на оскарження

1. На досудовому провадженні может бути оскаржені такі рішення, дії чин бездіяльність слідчого обо прокурора:

1) бездіяльність слідчого, прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань після отримання заяви чин повідомлення про кримінальне правопорушення, у неповерненні тимчасово вилученого майна згідно з вимогами статті 169 цього Кодексу, а також у нездійсненні інших процесуальних дій, які він зобов’язаний ВИНИТИ у визначений сим Кодексом строк, - заявником, потерпілим, його представником чин законным представником, підозрюваним, його захисником чин законным представником, представником юридичної особи, щодо якої здійснюється провадження, володільцем тимчасово вилученого майна;

Статья 304. Строк подання скарги на рішення, дії чин бездіяльність слідчого чин прокурора, її повернення обо відмова відкриття провадження

1. Скарги на рішення, дії чин бездіяльність слідчого чин прокурора, передбачені частиною перша статті 303 цього Кодексу, может бути подані особою протягом десяти днів з моменту прийняття рішення, вчиннення дії обо бездіяльності. Якщо рішення слідчого чин прокурора оформлюється постановою, строк подання скарги починнається з дня отримання особою її копії.

Статья 305. Правові наслідки подання скарги на рішення, дії чин бездіяльність слідчого чин прокурора під час досудового розслідування

1. Подання скарги на рішення, дії чин бездіяльність слідчого чин прокурора під час досудового розслідування не зупиняє виконання рішення чин дію слідчого, прокурора.

2. Слідчинй чин прокурор может самостійно скасувати рішення, передбачені пунктами 1, 2, 5 і 6 частини першої статті 303 цього Кодексу, припинити дію чин бездіяльність, які оскаржуються, що тягне за собою закриття провадження за скаргою.

Похожие вопросы
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение