Чи повинна я писати заяву про переведення на головний філіал під час ліквідації банку?

• г. Тетиев

Мене звати Любов. Я у дикретній відпусці від банку Імекс, він ліквідовується, але повнна ліквідація відувається 29 травня 2016 року. Перший раз мені позвонили і запропонували звільнитися, я відповіла,що проконсультуюсь із ріднимиі їм передзвоню. Я не передзвонила, пройшов десь 1 місяць, мені знову позвонили і спиталися, що я вирішила, я відповіла,що заяву про звільнення не буду писати. Тоді вони мені запропонували написати заяву про звільнеення та про перевод на головний філіал.Що мені робити? Писати заяву пр перевод? Як взагалі мені у такому випадку поступати?

Ответы на вопрос (1):

Доброго дня! Ви можете написати заяву про перевод на головний філіал, однак не пишіть заяву про звільнення, якщо Ви складете таку заяву щодо звільнення, тоді неякого переводу не буде, оскільки Ви вже після звільнення не будете працівником і будь-який перевод буде неможливий.