Социальный отпуск опекунам

• г. Димитров

Положен ли социальный отпуск опекуну? Подопечному 15 лет.

Ответы на вопрос (1):

Жінці, яка працює і має двох або більше дітей віком до 15

років, або дитину-інваліда, або яка усиновила дитину, матері

інваліда з дитинства підгрупи А I групи, одинокій матері, батьку

дитини або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, який виховує

їх без матері (у тому числі у разі тривалого перебування матері в

лікувальному закладі), а також особі, яка взяла під опіку дитину

або інваліда з дитинства підгрупи А I групи, чи одному із

прийомних батьків надається щорічно додаткова оплачувана відпустка

тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і

неробочих днів (стаття 73 ( 322-08 ) Кодексу законів про працю

України).