Неопределенность и предложение сделки - Как реагировать на предложение прокуратуры в политическом деле?

• г. Одесса

Мой сын находится под следствием по полити 4 еским делам Было уже 2 суда по соглашению, но его не выпустили. Сегодня оередной суд не состоялся из - за отсутствия судь. Суд перенесли, но предложили сознаться в том, его он не делал и его, якобы, отпустят на условиях 3 за 5. Можно ли верить прокуратуре?

Ответы на вопрос (4):

Вашей власти верить нельзя. Если признается, то дадут по политическому делу максимум.

Вірити чи ні вирішувати Вам. Але якщо Вам пропонують угоду, то вона має бути оформлена належним чином. Письмово, за підписом прокурора та печаткою. От якщо буде така угода, то почитаєте умови. Якщо влаштують - можете підписувати.

Прокурор не погоджується на 3 угоду, говорить, що це буде порушенням закону.

Вирішувати Вам, чи довіритись чи ні. Звісно, визнання вини є пом'якшуючою обставиною але якщо там справа шита білими нитками, то може й краще доводити невинуватість. Якщо все "гарно закріплено", то можливо і прислухатись. Я так розумію, мова йде про злочини проти держави? Якщо так, то прокурор правий за такими підозрами угода не укладається.