Способи повернення земельної ділянки громадянам, які купили нежитлове приміщення-кафе

• г. Чернигов

Тяжке земельне питання. Хто його осилить... буду сподіватись на краще... В 2000 році три громадянина заключили договір купівлі-продажу з Закритим акціонерним товариством на нежитлове приміщення-кафе. Земля на час продажу і після продажу кафе була у постійному користуванні Закритого акціонерного товариства. Через деякий час директор цього товариства написав відмову від постійного користування і земельна ділянка просто так стоїть.Чи можливо повернути земельну ділянку в постійне користування громадянам, які купили нежитлове приміщення-кафе? На цей час Закрите акціонерне товариство ліквідоване, а земельна ділянка чекає Ваших підсказок,. Оренда дуже дорога, а про викуп земельної ділянки даже нейде і мова, так як приміщення того неварте. Допоможіть будь ласка!

Ответы на вопрос (1):

Доброго дня, Оксано.

Згідно ЗКУ. земельна ділянка, що необхідна для обслуговування нерухомості, переходить у власність особи, що е власником нерухомості.

Одже, письмово, з доказом вручення, зверніться до міської ради, з проханням видати св-во. про право власності на цю земельну ділянку, відмову, або бездіяльність оскаржите до суду.

Підстави: ЗКУ, КАСУ.