Хеч карта Ишламаса. Канча алименты. Тулайди.

Оцените вопрос :)

ответы на вопрос:

ЎЗБЕКИСТОН РЕСПУБЛИКАСИНИНГ ОЛА КОДЕКСЕ

99-мода. От а-Ананин волга ятаган болаларига тўлайдиган алименты ми?двери

Агар волга ятаган болаларига таъминот берешь? А?еда Ота-она ўртаседа келиув бўлмаса, уларнинг таъминоти чан алименты суд томонедан Ота-Ананин? Ар одаги и?а?и во (реки) бош?а даромадИнин Бир бола чан — тўртдан Бир? СМИ; Ики бола чан — чан Бир? СМИ; уч. во ундан Арти? бола чан — армии ми?двереда ундирилади. БУ тўловларнинг ми?двери тарафларнинг модий реки оилавий а?волини во бош? а эътиборга лови? ?олатларни? Исобга Логан? Олда суд томонедан камайтирилии реки кўпайтирилии мамкин.

?ар Бир бола чан ундириладиган алименты ми?двери? Анну? ужжатлари Билан белгиланган Инг кам и?а?Инин чан Бир? исмедан кам бўлмаслиги крак.

102-мода. От а-она дан болаларга ундириладиган алименты ми?дверини ани? лаш тартиби

От а-она дан болаларга ундириладиган алименты ми?двери алименты тўловчИнин ролик и?а?ига во (реки) бош?а даромадига нисбатан Улулар? Исобеда реки пул Билан тўланадиган? Атъий сумма да белгилании мамкин.

Алименты тўлаши шар бўлган Ота-Ананин и?а?и во (реки) бош?а даромади доимо Бир Хилла бўлмай, ўзгариб тура худ даромадИнин Бир? СМИни натура тарзеда оладиган бўлса, шунингдек даромаддан Улу тарзеда алименты ундири имконияти бўлмаса инки Ота-она роман белгиланган и?а?и реки даромадга ига бўлмаса, волга ятаган болаларнинг таъминоти чан тўлании лазим бўлган алименты ми?двери? Ар ода пул Билан тўланадиган? Атъий сумма да белгилании мамкин.

Задать вопрос
Вам помог ответ: ДаНет
Написать
Позвонить
Помощь юристов и адвокатов
Спроси юриста! Ответ за5минут
спросить
Администратор печатает сообщение