Група громадян звертається до прокурора зі скаргою на голову районної ради щодо відмови у наданні приміщення для установчих зборів Партії прогресу

• г. Бобринец

До райвиконкому звернулася група громадян (7 чоловік) із проханням надати їм приміщення для проведденя установчих зборів Партії прогресу. Голова районної ради Науменко у проханні відмовив, через несерйозність цього питання. Член ініціативної групи Петренко звернувся зі скаргою на дії голови районної ради до прокурора району. Прокурор скаргу прийняв і обіцяв розібратися в ситуації та допомогти. Однак через кілька днів на адресу ініціативної групи надійшла відповідь, у якій зазначалося, що для створення Партії прогресу не було додержано елементарних умов передбачених ЗУ Про обєднання громадя.

Ответы на вопрос (3):

Відповідно до чинного Закону України "Про прокуратуру" прокуратура нагляду за додержанням законів вже не здійснює.