Задать вопрос юристу
8 800 505-92-65
Звонок бесплатный

Підкажіть як правильно та по закону заплатить спілці лише решту тіла кредиту та відсотки,

Бульга Игорь, г. Бровары
Бульга Игорь Украина, г. Бровары
18.09.2008 в 00:26

Для отримання кредиту були складені договір іпотеки та договір про видачу кредиту на суму 70 000 гривень. Для цього передана трикімнатна квартира ринковою вартістю 200 000 гривень.

Але виявилось так що в спілці не було грошей і ми додатково домовились брати частками по мірі надходження грошей у спілці і взяли лише 50 000 грн. Все зрозуміло оформлювалося додатками.

Позика бралась на комерційні цілі, а тому не своєчасне і не в повному обсязі виконання зобов’язань кредитною спілкою призвело до збитків на суму 300 000 гривень (договори, позовні заяви все маємо).

Проходить час і вже ми не можемо в повному обсязі виконувати умови кредитування і кредитна спілка звертається до суду з позовом на суму 260 000 гривень яка складається з нарахувань по 2% кожен день і в п’ять разів перевищує тіло кредиту.

Ми згодні виплатити решту суми кредиту яку взяли, а також відсотки, але звісно не по 2% за кожен день.

Судом першої інстанції винесено заочне рішення яким повністю задовольнили позов спілки. А також з метою забезпечення виконання кредитного договору на суму 50 000 гривень звернути стягнення на предмет іпотеки: т.є. квартири.

Сьогодні ринкова вартість квартири становить уже 400 000 гривень.

Підкажіть як правильно та по закону заплатить спілці лише решту тіла кредиту та відсотки, можливо штрафи в розумних рамках? Заочне рішення відмінено, справа розглядається в загальному порядку.

номер вопроса №636947
прочитан 57 раз
Единая телефонная юридическая служба
юридические консультации по любым вопросам права. Бесплатно, круглосуточно.
  • Адвокат Россия, г. Санкт-Петербург
    18.09.2008 09:03
    отзывов: 24 916 Личная консультация

    Игорь! На сайт Российский.Законы Украины нам не известны.

    Большой стаж практической работы . Остались вопросы или есть проблемы, я помогу вам gallina1946@yandex.ru
    тел.921-907-53-36
    Оставить отзыв об ответе?
У Вас есть ответ на этот вопрос? Вы можете его оставить, нажав на кнопку Ответить

Похожие вопросы

Підкажіть будь ласка яку відповідальність несе людина яка несправедливо звела наклеп? І чи можна через суд вимагати грошову
читать ответы (1)
Як правильно писати рапорт о переводі в іншу частину. Я срочнік і хочу підпичатм контракт по місцю проживаня.
читать ответы (1)
Підкажіть будь-ласка! Що робити в такій ситуації. Місяць пройшов а зарплату не дають. Тільки обіцяють. Може звернутися до
читать ответы (1)
Підкажіть, будь ласка, як можна виселити сусіда шизофреніка. В який орган звернутися.
читать ответы (1)
Скажите пожалуйста, как правильно по закону действует пристав, накладывая арест на счета и т.п? Должен ли он уведомлять
читать ответы (1)

Ваш бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните по бесплатному многоканальному телефону 8 (800) 505-91-11, юрист Вам поможет.
Консультация юристов и адвокатов
Спросить юриста быстрее Ответ за 5 минут
спросить
Администратор печатает сообщение