Задать вопрос юристу
8 800 505-91-11
Звонок бесплатный

Ваш бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните по бесплатному многоканальному телефону 8 800 505-91-11, юрист Вам поможет
Андрей, г. Очаков
06.04.2015 23:17
Украина, г. Очаков | Вопросов: 1

Нужны ли права на мопед.

Вопрос от безработного номер вопроса №6512516
прочитан 80 раз
Нужны ли права на мопед.

Ответы юристов 9111.ru

1 ответ
  • Юрист Юсти Любовь Юрьевна
    Личная консультация
    Украина, г. Харьков | отзывов: 5 140 | ответов: 14 410
    07.04.2015 15:14

    Нужны права, в обязательном порядке.

    1. Для керування скутером (двигун з робочим об’ємом до 50 куб. см або електродвигун потужністю до 4 кВт) - потрібне посвідчення водія категорії "А1". Для мотоциклів та інших двоколісних транспортних засобів, які мають двигун з робочим об’ємом 50 куб. см і більше або електродвигун потужністю 4 кВт і більше потрібно відкрити категорію "А". Про це прямо написано у Правилах дорожнього руху - ст.26-29.

    2. Отримати права категорій "А1", "А" можна з 16 років. Для цього потрібно пройти навчання в авто/мотошколі яка готує водіїв цих категорій.

    3. Якщо їздити на скутері без отримання посвідчення водія категорії "А1", ДАІ має право виписати штраф 510 – 595 грн - це передбачено Кодексом про адміністративні правопорушення.

    4. Реєстрація (отримання номерного знака) для скутера потрібна лише за умови, що Ви будете рухатися автомобільними дорогами державного значення. Це передбачено статтею 34 Закону України "Про дорожній рух" http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/3353-12/page2#o355.

    5. Повний перелік автомобільних доріг державного значення визначено Постановою Кабінету Міністрів - http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/301-2012-п

    6. Наявність посвідчення водія інших категорій не дає права на управління скутером (див. п.3).

    __
    Юридическая помощь независимо от Вашего места нахождения, тел. 0974496656 или 0952114823, skype: koshecka965
    Email: uristka965@gmail.com

Ваш бесплатный вопрос юристам онлайн

Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните по бесплатному многоканальному телефону 8 (800) 505-91-11, юрист Вам поможет.

Юристы 9111.ru

155 онлайн
Титова Татьяна Алексеевна
•на сайте
Титова Т.А.
★ ★ ★ ★ ★
отзывов: 38928
ответов: 92913
Консультация
Лавринов Геннадий Анатольевич
•на сайте
Лавринов Г.А.
★ ★ ★ ★ ★
отзывов: 3624
ответов: 14956
Консультация
Акмалов Айрат Габбасович
•на сайте
Акмалов А. Г.
★ ★ ★ ★ ★
отзывов: 3593
ответов: 9584
Консультация
Лукашина Елена Александровна
•на сайте
Лукашина Е.А.
★ ★ ★ ★ ★
отзывов: 3609
ответов: 9493
Консультация
Вопрос юристу...
Если Вам трудно сформулировать вопрос — позвоните по бесплатному многоканальному телефону. Юрист Вам поможет!
8 800 505-91-11