Со скольки лет можно купить водку в Украине?

• г. Николаев

Со скольки лет можно купить водку в Украине?

Ответы на вопрос (2):

В Украине с полного совершеннолетия - то есть с 18 лет. Остальные запреты (типа с 21-го) - незаконны, нужно требовать на основании какого закона запрещают, так как такого нет.

Закон України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів"

Стаття 15-3. Обмеження щодо продажу пива (крім

безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних

напоїв, вин столових та тютюнових виробів

Забороняється продаж пива (крім безалкогольного),

алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових

виробів:

1) особами, які не досягли 18 років;

2) особам, які не досягли 18 років;

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 липня 1996 р. № 854

Київ

Про затвердження Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями

(Документ 854-96-п, чинний, поточна редакція — Редакція від 04.01.2014, ...)

10. Продаж алкогольних напоїв громадянам, які не досягли 18-річного віку, забороняється. В разі виникнення сумніву щодо віку покупця продаж алкогольних напоїв здійснюється за умови пред'явлення документа, що засвідчує його вік.

11. Не дозволяється здійснювати продаж алкогольних напоїв працівниками суб'єкта господарювання, яким не виповнилося 18 років.