Подача заяви про крадіжку - на шляху до суду чи можлива угода з потерпілим?

• г. Ковель

Опишіть будь ласка розвиток подій наступної ситуації. Особу зловили на крадіжці. Потерпіла особа подала заяву. На наступний день запропонувала сплатити певну суму грошей, а натомість відкличе заяву. Чи дійде справа до суду? Чи будуть ще якісь штрафи? І як правильно сплатити людині гроші щоб не було "розводу". Дякую.

Ответы на вопрос (2):

Выберите юриста Вашей страны через поисковик сайта, Людмила.

Если кража небольшая заплатите штраф ,судимости не будет