Як допомогти подрузі з проблемою несплати аліментів та накладанням арешту на майно?

• г. Камень-Каширский

Добрий вечір у мене є подруга в неї чоловік був одружений є дитина від першого шлюбу з другою в них 5 дітей йому прийшов лист про несплату еліментів за 3 роки 18000 і другий лист про накладання арешту на все майно що робити він ніде непрацює його 2 дружина теж не працюе живуть за дитячі гроші дайте будь ласка якусь пораду дякую.

Ответы на вопрос (1):

Идите в полицию посадят его будет платить с колонии