Питання прямого підпорядкування родичів в лікарні - правомірність переведення на інше місце роботи згідно закону про корупцію

• г. Житомир

В мене запитаннящо до прямого підпорядкування родичів. Ситуація така, мій батько завідуючий відділеням в лікарні. Я в цьому відділенні теж працюю (династія). Наш головний лікар сказав що згідно закону про корупцію так не мае бути і хоче переводити мене на інше місце роботи, але як що це так тоо в усіх лікарнях України. інститутак треба просто половину звільнити з роботи. Підскажіть. Чи правий наш керівник. На які ст. Чи закони мені опиратися. Щоб йому протистояти. Дякую.

Ответы на вопрос (2):

Добрый день, уважаемая, Ольга

Вам потрібно перейти до другого відделення ЛПУ і питання буде закрите.

Удачи Вам и вашим близким!

,

Головний лікар правий, не можуть працювати родичі в безпосередньому підпорядкуванні. Вам дійсно потрібно перевестись. Стосовно інших - а це що вирішить Вашу проблему? Можете повідомити про відомі Вам факти компетентні органи, якщо стане легше.