Я если я от него от отца ребенка не хочу получать алименты? Я тоже должна дать фамилию отца или я могу свою фамилию оставить?

• г. Киев

Я если я от него от отца ребенка не хочу получать алименты? Я тоже должна дать фамилию отца или я могу свою фамилию оставить?

Ответы на вопрос (2):

--- Здравствуйте, всё решит суд. и при наличии заявления отца о присвоению его фамилии его ребёнка, суд его удовлетворит. Удачи вам и всего хорошего, с уважением юрист Лигостаева А.В.

Стаття 145. Визначення прізвища дитини

1. Прізвище дитини визначається за прізвищем батьків.

Якщо мати, батько мають різні прізвища, прізвище дитини визначається за їхньою згодою.

2. Батьки, які мають різні прізвища, можуть присвоїти дитині подвійне прізвище, утворене шляхом з'єднання їхніх прізвищ.

3. Спір між батьками щодо прізвища дитини може вирішуватися органом опіки та піклування або судом.