Написала відмову у виконавчу службу по аліментам. Теперь снова хочу щоб платив аліменти, купи мені треба звертатися?

• г. Радомышль

Написала відмову у виконавчу службу по аліментам. Тепер знову хочу щоб платив аліменти, куди мені треба звертатися?

Ответы на вопрос (2):

Таня, Добрый день, Вы вправе снова подать исполнительный лист в ту же исполнительную службу, куда обращались,

Нажаль тепер знов Ви змушенi будете подати виконавчий лист до виконавчоi служби з вiдповiдною заявою про порушення виконавчого провадження.