Чи повинна я оплатити евакуатор після ДТП - досвід однієї жінки

• г. Бровары

Вчора близько 21.00 мiй чоловiк потрапив в дтп. Автомобiль евакуювали на штраф майданчик. В мене запитання: " Чи повинна я оплатить евакуатор в розмiрi 3000 тис. грн.?

Ответы на вопрос (2):

Вы пишете вопрос на русскоязычный сайт, поэтому вопрос необходимо задавать на русском языке.

Доброго дня Оксана.

Так якщо ваш чоловік винний в ДТП.