Як захистити право на групу для людини з видаленою пухлиною мозку - пошук законодавства у боротьбі з неврологами

• г. Полтава

Мій знайомий чотири місяці знаходиться на лікарняному після видалення пухлини мозку. Подають документи на оформлення групи. Місцеві неврологи починають шукати різні причини аби не надати групу. Хотілось би знати згідно якого закону (СТАТТЯ, ПУНКТ) можуть спиратись для доказів того що дана особа має право на отримання групи?. Дякую.

Ответы на вопрос (3):

Державними установами медико-соціальної експертизи»

У будь-якому випадку, вам краще з даним питанням звернутися до співробітників Головного бюро медико-соціальної експертизи того суб'єкта РФ, де ви проживаєте. (можливо там дають попередні консультації). Дана установа розглядає пакет мед. документів, що підтверджують ваше захворювання. Також можливо, Вам що-небудь підкаже лікуючий лікар.

Критерії інвалідності В загальному плані обов'язково враховуються: 1) гістологічна природа пухлини (злоякісна або доброякісна); 2) піддавався хворий оперативного втручання та його результати (повне або часткове видалення пухлини); 3) чи мали місце рецидиви захворювання, повторні операції; 4) термін, що пройшов після операції; 5) характер і вираженість порушення функцій, що визначають ступінь обмеження життєдіяльності; 6) для пухлин гіпофіза — тип аденоми, результати операції і (або) променевої терапії, вираженість ендокринних порушень; 7) вік, професія хворого та інші соціальні фактори; 8) реабілітаційний прогноз. I група: соціальна недостатність у зв'язку зі стійким або прогресуючим порушений.

Галина вам потрібно готвувати консультацію.Звертайтесь.