Сәлеметсізбе! Кредитке одобрен берді. Бірақ строх ақша төлеу керек дейді. Не істесем болады.

• г. Шымкент

Сәлеметсізбе! Кредитке одобрен берді. Бірақ строх ақша төлеу керек дейді. Не істесем болады.

Ответы на вопрос (3):

Бірақ строх ақша төлеу керек дейді. Не істесем болады.

Это мошенники, Оразгул.

Здравствуйте. Это мошенники, если просят заплатить за кредит.

Оразгүл, жалпы, сұрақты орыс тілінде беру керек, себебі сайт орыс тілінде. Сіздің жағдайыңызда, егер олар ақша салуды сұраса, онда бұл алаяқтар.

Есіңізде болсын, несиелер мен несиелер кезінде ешқашан ештеңе төлеудің қажеті жоқ, бұл алаяқтықтың айқын белгісі. Жауаптағы қызметтік белгіні ұмытпаңыз.

Қорытынды жасаңыз.