Правові питання стосовно власності на машину ВАЗ-2106 та можливість її зняття з реєстрації без наявних документів

• г. Харьков

Шановні юристи! В мене до вас запитання. Я маю машину ВАЗ-2106, яка повністю є маєю власністю. Але 2 роки тому я віддала свою машину своєму знайомому для повного ремонту (салон, ходові частини). Знайомий не є майстром, а є прихильником щось розібрати, а потім зібрати... Через деякий час (майже пів року) він віддає мені цю машину в жахливому стані. Після безкінечних розмов, сварок і т.п. я пропоную йому купити все що залишилося від машини. Але на цей час я не бачила ні грошей ні машини (півтора року). Потім я запропонувала йому за його кошти зняти цю машину з реєстрації або переоформити на нього і розійтись, тому що не хочу щоб це майно було зареєстроване на мене. Але у відповідь тиша. Скажіть будь ласка. На що я маю право!? Підкреслю: документи на машину також і нього. Чи можу я без документів і машини зняти її з реєстрації. У Росії є практика написання заяв на ліквідацію автомобілю. Що мені робити? Наперед вдячна за відповідь.

Ответы на вопрос (1):

Анна, без документов с регистрации не снимут, Вы можете потребовать с него возмещение Вам ущерба за то, что он Вам испортил машину. Что касается документов, их можно истребовать в судебном порядке.