До скольки лет платят алименты если ребенок учится в украине

• г. Харьков

До скольки лет платятся алименты в Украине, если ребенок учится на заочном отделении?

Ответы на вопрос (2):

Если на заочном - до 18-ти

Категорически не соглашусь!, форма обучения значения не имеет, об этом прямо написано в пленуме:

20. Обов'язок батьків утримувати повнолітніх дочку, сина, які

продовжують навчатися після досягнення повноліття (незалежно від

форми навчання),

Про застосування судами окремих норм Сімейного кодексу України при розгляді справ щодо батьківства, [...]

Верховний Суд; Постанова від 15.05.2006 № 3

Дочка, сін имеет право на получение алиментов до 23 лет, другой нюанс нуждаемость, если доход у студента...