Умея приват банк заблокировал карту но с нее снимает процент он имеет право.

• г. Славянск

Умея приват банк заблокировал карту но с нее снимает процэнт он имеет право.

Ответы на вопрос (1):

Якщо мова йде про те що у Вас є заборгованість по картковому рахунку-має право. Зверніться з письмовою заявою в якій просіть роз'яснити причини блоквання.