Зникла заява про наклеп і вимагання на хрестинах - чи можна її відкликати з міліції?

• г. Ивано-Франковск

Чи можна забрати заяву з милициы за наклеп и вимагання на хрестинах вкрали гроши постраждала написала заяву у милицию там заява пропала зара вимагаэ гроши.

Ответы на вопрос (1):

Нет, нельзя, могут прекратить производство по примирению сторон.