Как привлечь к уголовной ответственности парня, который заранее знал о своем ВИЧ-статусе и не сообщил мне о нем?

• г. Константиновка

Мой парень заразил меня ВИЧ-инфекцией! Я хочу его привлечь к уголовной ответственности, так как он об этом знал и он лечился, но мне об этом не сказал! Но как это правильно сделать не знаю! Тем более он военный человек! Помогите пожалуйста! Спасибо!

Ответы на вопрос (2):

Добрый вечер. В полицию заявление напишите

Статья 122 УК РФ

2. Заражение другого лица ВИЧ-инфекцией лицом, знавшим о наличии у него этой болезни, -

наказывается лишением свободы на срок до пяти лет.

Напишите заявление в милицию по данному факту, также будете иметь право на возмещение морального ущерба в судебном порядке.

Стаття 130 КК Украины. Зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби

1. Свідоме поставлення іншої особи в небезпеку зараження вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, -

карається арештом на строк до трьох місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Зараження іншої особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби особою, яка знала про те, що вона є носієм цього вірусу, -

карається позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

3. Дії, передбачені частиною другою цієї статті, вчинені щодо двох чи більше осіб або неповнолітнього, -

караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років.

4. Умисне зараження іншої особи вірусом імунодефіциту людини чи іншої невиліковної інфекційної хвороби, що є небезпечною для життя людини, -

карається позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років.