Возможно ли попасть нам под УДО. ст. 187 часть 2. Весной открывается у него льгота?

• г. Горловка

Возможно ли попасть нам под УДО. ст. 187 часть 2. Весной открывается у него льгота?

Ответы на вопрос (2):

Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим:

...

2) не менше двох третин строку покарання, призначеного судом за корупційний злочин середньої тяжкості, умисний тяжкий злочин чи необережний особливо тяжкий злочин, а також у разі, якщо особа раніше відбувала покарання у виді позбавлення волі за умисний злочин і до погашення або зняття судимості знову вчинила умисний злочин, за який вона засуджена до позбавлення волі;

Умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосоване після фактичного відбуття засудженим:

...

2) не менше двох третин строку покарання, призначеного судом за корупційний злочин середньої тяжкості, умисний тяжкий злочин чи необережний особливо тяжкий злочин, а також у разі, якщо особа раніше відбувала покарання у виді позбавлення волі за умисний злочин і до погашення або зняття судимості знову вчинила умисний злочин, за який вона засуджена до позбавлення волі;