Assalomu alaykum, 1ta farzand uchun, aliment miqdori, Toshkent shahri bo'yicha, hozirgi kunda necha so'm bo'layapti. . .

• г. Ташкент

Assalomu alaykum, 1ta farzand uchun, aliment miqdori, Toshkent shahri bo'yicha, hozirgi kunda necha so'm bo'layapti. . .

Ответы на вопрос (1):

ва алайкум ассалом, битта фарзанд учун барча курган даромадингизни 4/1 кисми микдорида белгиланган. агарда бир ойда 1 000 000 сум даромад курсангиз 4/1 бу 250 сум булади.