Прийшов срок зарплати, срочно треба платити за квартиру, а роботодавець обіщає відати гроші і ніякого результату.

• г. Винница

Що робити коли не віддають зарплату? Прийшов срок зарплати, срочно треба платити за квартиру, а роботодавець обіщає відати гроші і ніякого результату. Я можна повліяти, щоб віддали гроші. Що робити в такій ситуації?

Ответы на вопрос (1):

Доброго дня. Шлях одит - звертатись до суду