Включается ли работа на должности старшего механика в список для льготного стажа по №2.28.3.1?

• г. Одесса

Включается ли работа на должности старшего механика для вычесления льготного стажа по списку №2.28.3.1 1) плаваючий склад

машинна команда суден службово-допоміжного флоту і суден портового флоту, що постійно працюють у акваторії порту (за винятком службово-роз'їзного, приміського і внутрішньоміського сполучення):

Ответы на вопрос (2):

Нужно обратится в Пенсионный фонд по месту жительства.

Якщо посада відповідає визначенню та була атестована на підприємстві.