Недавно избила мальчика за обиды на моего ребенка - Что должноситься мне за это, если будет подано заявление?

• г. Лисичанск

Недавно надрала уши мальчику 8 лет, за то, что неоднократно обижал моего ребенка (последний раз ушиб 4 го пальца правой руки). Какую ответсвенность я за это несу, если напишет заявление его бабушка?

Ответы на вопрос (2):

В межах санкції, на розгляд суду -

1. Умисне легке тілесне ушкодження -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.

Не виключений варіант з відсутністю відповідальності взагалі - вину потрібно довести.

Стаття 126 КК Побої і мордування

1. Умисне завдання удару, побоїв або вчинення інших насильницьких дій, які завдали фізичного болю і не спричинили тілесних ушкоджень, -

карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот годин, або виправними роботами на строк до одного року.