Проблеми з розподілом майна при розлученні без наявності правовстановлюючих документів - як знайти вирішення?

• г. Хмельницкий

Як при розлученні буде проходити розподіл майна, якщо у мене немає навіть копій правовстановлюючих документів на майно, так як чоловік забрав документи і я навіть і не знаю точно що у нього є ?

Ответы на вопрос (3):

Это русско язычный сайт.

Здравствуйте! Копии документов можете запросить через суд.

Надо сделать запрос по коду можно узнать да и подать иск в суд с своим видением раздела