Хочу дізнатися нам поставили в ізраїлі штампи і їх перекрестили ми незнаємо что депорт чи просто відмова.

• г. Тернополь

Хочу дізнатися нам поставили в ізраїлі штампи і їх перекреслили ми незнаємо чи то депорт чи просто відмова.

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, уважаемая, Иван Дуже тяжко Іване вам відповісти не бачивши ці штампи. Як говорять по фото ми не лікуємо

Удачи Вам и вашим близким!!