Кто нибудь знает из вас по Узбекские язык?

• г. Москва

Кто нибудь знает из вас по Узбекские язык?

Ответы на вопрос (3):

Кто нибудь знает из вас по Узбекские язык?

Да, я знаю. Что вы хотите, обращайтесь, пишите, задавайте вопросы.

Ассаломалекум Мен 29 куни патент олишим керагиди Хозир Костромада Фмсда ушлаб туришиб депорт киламиз диб буларни айтиши бойича имени 8 ой олдинги регистиратциам компютерда йок екан лекин мен хар 3 ойда границага чикиб регистрациа килганман нарушения килмаганман менга Йордан Бера оласизми.

Вопрос миграционного права России... Границада хар уч ойда чикиш-кириш мумкин эмас Россия канун буйича, Бекзод.. мен ФМС базадаги сизни номидан документ кириш-чикиш ёрдам килиб бераман. Лекин бу хизмат бепул эмас.