Перелік можливих зловживань шахраїв з використанням фото паспорта та ідентифікаційного коду в соціальних мережах

• г. Винница

Скажіть, будь ласка, що можуть зробити шахраї, маючи перших 2 сторінки паспорта, також сторінку з припискою, а також ідентифікаційний код. Це все відправлено як фото у соціальній мережі?

Ответы на вопрос (3):

Наприклад, маючи знайомого в банк можуть оформити кредит. Але Вам не слід хвилюватись адже для будь-якої юридично значимої дії потрібна Ваша особиста участь та підпис зроблений власноручно, а тому Ви з легкістю зможете довести що це діяли шахраї, а не Ви.

А якщо немає 18 років,теж можуть взяти кредит?

Ничего не будет, т.к. любой кредит выдается лично и при наличии документов.

Вы зря себя накручиваете и переживаете.

Если страшно обратитесь в полицию с заявлением.