Як законно встановити стояк у гуртожитковій кімнаті та уникнути наслідків?

• г. Черкассы

Скажіть будь ласка, Я проживаю в гуртожитівській кімнаті, гуртожиток не приватизований, однак всі сусіди по вертикалі вирішили провести стояк на коридорі, щоб мати змогу встановити в кімнатах туалети та душеві кабінки, стояк має проходити з 1 по 5 поверх і врізатися в подвалі, підкажіть будь ласка, як це зробити законно, і які наслідки можуть бути, якщо встановлений стояк не буде вписаний в технічній документації на момент комісійних провірок з метою передання гуртожитку в комунальну власність міста?

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте. Он должен быть вписан в техническую документацию. Иначе признают незаконным проведением.