Спадкоємство після смерті батьків - чи можливо відсудити будинок у сестри?

• г. Володарск-Волынский

В мого батька померли мама і папа) після їхньої смерті залишився будинок!) в батька ще є сестра) після смерті батькі декілька місяців потому батько запив і помер (не вступивши в права наследства) його сестра присвоїла будинок собі і каже що ми не маємо права його відсудити) заповіту не має) підскажіть чи можливо щос відсудити) і які документи для цого потрібно.

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, уважаемый

Вам потрібно подати до суду заяву якщо сплив терміну вступу до спадщини. Зверниться до юриста на сайті вам допоможуть.

С Новым годом 2017 годом!!!

__