Допоможіт,потрібен зразок на заяву про зняття з арешту авто!

• г. Киев

Допоможіт,потрібен зразок на заяву про зняття з арешту авто!

Ответы на вопрос (1):

Доброго вечора.

Вам необхідно по даному питанню звернутися до спеціаліста по місцю проживання або самостійно знайти типову позовну заяву про це в мережі інтернет. Складання такоі позовноі заяви передбачає вивчення та правовий аналіз документів, які маються у Вас, обгрунтування доводів на користь позивача у тексті заяви, визначення розміру судового збору для оплати за подачу позовних матеріалів, а це є послугою з боку спеціаліста оплатною.