Приклад позовної заяви до суду про зняття з реєстрації колишнього чоловіка, який не власником квартиры.

• г. Киев

Приклад позовної заяви до суду про зняття з реєстрації колишнього чоловіка, який не власником квартири.

Ответы на вопрос (1):

Приклади пошукайте в інтернеті, складання позової заяви згідно Вашої конкретної ситуації - це платна послуга.