Як знайти роботу в прокуратурі після закінчення Одеської Юридичної Академії?

• г. Новоукраинка

Закінчила донька 2017 році Одесську Юридичну Академію,відділ прокуратури та слідства, магістр. Підскажіть з прокуратури є направлення, до кого обратиться по працевлаштуванні?,дякую.

Ответы на вопрос (1):

"Підскажіть з прокуратури є направлення, до кого обратиться по працевлаштуванні?,дякую."

Повторите ваш вопрос по русски и вам помогут.