Solicitarea de verificare a failurilor primite în numele băncii. Unde pot fi trimise pentru verificare?

• г. Прага

Buna ziua sau cum va gasi messagiul meu. Eu am primit niste failuri si doresc sa verifec daca vin din partea banci Dvs. Unde le pot trimite pentru ferificatie?

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте! Опишите Вашу ситуацию с банком поподробнее. При достаточной информации юристы смогут Вам ответить. Спасибо.