Eu la baiatul meu NU pot say face passport strain pine NU I'll lisas de tata dark total de 7ani de zI'lle NU se Audi nimic de el

• г. Киров

Eu la baiatul meu nu pot sai fac pasaport strain pina nu il lisasc de tata dar tatal de 7ani de zile nu se aude nimic de el

Ответы на вопрос (1):

Здравствуйте уважаемый посетитель нашего сайта!

trebuie să contactați Ambasada României Надеюсь, что моя консультация будет вам полезной.