Сумма алиментов для безработных в Самаркандской области

• г. Каттакурган

Ассалому алайкум. Хозирги кунда вактинча ишсизлар учун 1 нафар фарзанд учун алимент микдори канча сумни ташкил этади? Самарканд вилояти буйича?

Жавобингиз учун олдиндан рахмат.

Ответы на вопрос (2):

Ассалому алайкум. Хозирги кунда вактинча ишсизлар учун 1 нафар фарзанд учун алимент микдори канча сумни ташкил этади? Самарканд вилояти буйича?

Жавобингиз учун олдиндан рахмат.

Иш хакидан 25%

Ижрочининг айтишича собик турмуш уртогим хеч каерда ишламагани учун хар ой уртача ойлик иш хакини 25 % микдорида алимент тулаши керак экан. Ижрочининг айтган гаплари тугрими? Хозирги кунда уртача ойлик иш канчани ташкил киладкилади?

ЖавобЖавоб учун олдиндан рахмат.