Какие алименты я должен платить за своих двух детей в Узбекистане, работая по трудовому договору с медицинским учреждением в Москве на условиях 17000 рублей без исключения обязательств?

• г. Карши

Ассалому-алайкум мен икки фарзандимга алимент тулайман мен Москвада конуний мехнат шартномаси билан ишлайман шартномада иш хаким соликларсиз 17000 рубль Узбекистонда икки фарзандим учун канча алимент тулашим керак олдиндан рахмат.

Ответы на вопрос (1):

Хар ойдаги иш хаки ва (ёки) бошка даромадининг учдан бир кисми микдорида