Скажіть будь ласка мій син навчається в эксклюзивному класі,можно призупинити інкюзивне навчання в кінці навчального року.

• г. Зачепиловка

Скажіть будь ласка мій син навчається в ексклюзивному класі,можна призупинити інкюзивне навчання в кінці навчального року.

Ответы на вопрос (1):

Добрый день, уважаемая Руслана

Вы можете перевести сына в другой класс если считаете это необходимым это сделать

Удачи вам и близким!